1162 - Paul Nelson oljemålning

782223

PAUL NELSON (Danmark/Sverige 1846-1934), Vy mot samhället, signerad P Nelson, daterad 1894, olja på duk

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

Budhistorik

2020-08-22 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK: