1161 - Oidentifierad konstnär gåramålningar

782220

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), (2) gåramålningar, olja på duk, träskurna ramar, ca 45 x 65 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse, Diverse

Budhistorik (8 bud)
0
6161725
6160680
750
6160680
650
6149795
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK: