1160 - F Lagerlöf oljemålning

782216

F LAGERLÖF, gul herrgård, signerad F Lagerlöf, daterad 1899, olja på duk, ca 50 x 60 cm

Enligt uppgift föreställande Mårbacka gamla corps de logi

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

1160 - F Lagerlöf oljemålning

Budhistorik (8 bud)
0
6158116
700
6160863
700
6158116
650
6160861
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK: