1159 - Oidentifierad konstnär gåramålning

782212

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), Det vita huset, olja på duk, ca 70 x 100 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

Budhistorik (6 bud)
0
650
6160859
550
6160669
500
6155899
450
6153878

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: