1156 - Hugo Rahm akvareller

781995

HUGO RAHM (1857-1926), 2 delar, Gamla Operan i Stockholm, utifrån och inifrån, 1 signerad Hugo Rahm akvareller, ca 11 x 14 respektive 12 x 16 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1156 - Hugo Rahm akvareller

Budhistorik (8 bud)
0
1 300
6160982
6118908
950
6118908
550
6156816
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: