1119 - Monogramisten CHK, Danmark

781919

MONOGRAMISTEN CHK (Danmark, 1900-tal), Domherrarnas fönster, akryl på pannå, monogramsignerad och daterad 1986, ca 30 x 30 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Koloniala salongen

Budhistorik (15 bud)
0
1 600
6161405
1 400
6150044
1 300
6154145
6150044

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK: