1117 - Handkolorerade gravyrer

781914

GRAVYRER, 2 st, med papegojmotiv, handkolorerade,Tyskland, 1800-talets första hälft, dagermått 10,5 x 16,5 cm

Smärre repor

Konst, Grafik, Gamla kassan, Koloniala salongen

Budhistorik (16 bud)
0
6161769
6157246
6157246
6134742
950

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: