930 - Plåtskylt 1950-tal

781704

SKYLT, "Glöm ej köpa hem", kom-ihåg-hjälp för hushållet, litograferad plåt, vikbara produktskyltar, omkring 1900-talets mitt, höjd 15,5, bredd ca 16 cm

Slitage, repor

Diverse, Gamla kassan, Kök

930 - Plåtskylt 1950-tal

Budhistorik (27 bud)
0
3 200
6160347
6137513
2 800
6158569
2 600
6137513

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK: