1082 - Smidda lås och beslag

781690

SMIDE, ca 10 föremål i smitt järn; lås, handtag, beslag etc, 1700-1900-tal,

Rost, slitage, skador

Diverse, Gamla kassan, Vinden, Metall

1082 - Smidda lås och beslag

Budhistorik (12 bud)
0
900
6155034
850
6124984
6155030
750
6124984
700

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: