1080 - Krocketspel 1950-tal

781681

KROCKETSPEL, 2 st, svarvat och bemålat trä, metallgrindar, i originallådor i trä, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage

Leksaker, Gamla kassan, Vinden, Diverse

1080 - Krocketspel 1950-tal

Budhistorik (36 bud)
0
5 400
6159990
5 200
6159952
5 000
6159956
4 800
6159952
4 600

Slutpris SEK:
5 400
550 EUR, 665 USD
Utropspris SEK: