1079 - Påskprydnader

781680

PÅSKPRYDNADER, 80 - 100 delar, påskägg, kycklingar, hönor etc, 1900-2000-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1079 - Påskprydnader

Budhistorik (10 bud)
0
3 400
6161449
6161443
950
6161390
900
6161390

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: