1078 - Antika toaletter

781676

TOALETTER, 3 st, 1800-1900-tal, plåt med träimiterande målning, mahogny, insatser i porslin, lock i gjutjärn, plåt samt trä, 2 st märkta J Marino Stockholm, 1800-1900-tal, höjd upp till ca 60 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1078 - Antika toaletter

Budhistorik (5 bud)
0
3 200
6149119
1 800
6154122
1 700
6149119
1 400
6137009
1 300

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: