1076 - Tomte tidigt 1900-tal

781661

TOMTE, bemålat lergods, träplatta, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland, höjd ca 42 cm

Bruksspår, någon lagning

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Vinden, Diverse

1076 - Tomte tidigt 1900-tal

Budhistorik (30 bud)
0
9 000
6161368
9 000
6161536
8 800
6161368
8 600
6161466
8 400

Slutpris SEK:
9 000
925 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK: