1066 - Stora julkandelabrar

781605

JULKANDELABRAR, 2 st, 1 i svarvat och bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm, 1 i trä och halm, för 7 ljus, höjd ca 93 cm

Slitage, skador, lösa/saknade delar

Diverse, Gamla kassan, Vinden, Belysning

1066 - Stora julkandelabrar

Budhistorik (7 bud)
0
850
6147281
650
6161152
600
6147281
550
6161151
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK: