1062 - Transport- och förvaringsaskar / boxar

781573

ASKAR / BOXAR, med lock, 7 st, för transport eller förvaring. laminerad björk med plåtskoning, några med text, varierande storlekar, utföranden och slitage

Bruksspår/-slitage, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

Budhistorik (17 bud)
0
2 800
6156427
6155887
1 400
6150057
1 300
6143836

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK: