1061 - Transport-/förvaringsaskar och boxar

781569

ASKAR / BOXAR med lock, 7 st, för transport eller förvaring, laminerad björk med plåtskodda kanter, läderremmar, några med text, olika storlekar, utföranden och skick, 1900-tal

Bruksspår/-slitage, smärre skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

Budhistorik (26 bud)
0
4 200
6160053
2 400
6159740
6155886
6150505
1 900

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK: