1060 - Korgar 1900-tal

781560

KORGAR, 15 st, flätad korg e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1060 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
0
6161547
750
6160852
700
6161544
700
6160852
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK: