1055 - Korgar 1900-tal

781544

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1055 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
0
6161534
650
6155881
600
6155881
6154663

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK: