1054 - Korgar 1900-tal

781538

KORGAR, 4 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och slitage

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1054 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (24 bud)
0
1 800
6159183
1 700
6158646
1 600
6158641
6158596
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK: