1052 - Korgar 1900-tal

781527

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1052 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
0
700
6161055
650
6160843
600
6160843
550
6156071
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 86 USD
Utropspris SEK: