1051 - Korgar 1900-tal

781523

KORGAR, 8 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1051 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
0
6160842
750
6158256
700
6155877
650
6146862
600

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK: