1050 - Skolplansch

781446

SKOLPLANSCH, Sveriges mått, vikter och mynt, 1900-talets första hälft, ca 170 x 125 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1050 - Skolplansch

Budhistorik (23 bud)
0
1 700
6161029
1 700
6160055
1 600
6156299
6160054
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: