929 - Köksredskap bl a av porslin

781434

KÖKSREDSKAP, ca 40 delar, slevar etc i porslin med dekor i underglasyrblått och trähandtag samt samling degsporrar i olika material och utföranden, 1800-1900-tal

Varierande slitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (12 bud)
0
950
6161132
900
6161565
850
6161132
6157038
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: