1105 - Objekt i kolonialstil

781350

OBJEKT, 5 delar, i kolonialstil, bambu, 3 blompiedestaler i olika höjder, 1 brasskärm med bemålat skinn, 1 ställning för fågelbur

Bruksslitage, skador, senare "bur"

Diverse, Hem, Gamla kassan, Koloniala salongen, Möbler, Möbler

1105 - Objekt i kolonialstil

Budhistorik (1 bud)

0
6160438

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: