1104 - Stolar i kolonialstil

781346

STOLAR, 1 par, kolonialstil, rundad rygg, bambu, förnicklad mässing, 1 stol med flätat originalsits, 1 stol med renoverad, stoppad, textilklädd sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 84, sitthöjd 45 respektive 53 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Koloniala salongen

1104 - Stolar i kolonialstil

Budhistorik (24 bud)
0
6158734
6154979
1 900
6155893
1 800
6154979
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: