1153 - Orientmatta Tibet ca 142 x 80 cm

781266

ORIENTMATTA, Tibet, figural, 1900-tal, ca 142 x 80 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

Budhistorik (27 bud)
0
8 200
6132096
4 800
6131151
4 600
6132095
4 600
6131151
4 400

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK: