1152 - Vägglampa

781239

VÄGGLAMPA, stomme i mässing, 2 runda kupor i opakt glas, 1900-tal, höjd ca 38 cm

Proveniens
Helsingborgs gamla Stadsteater

Ursprungligen för fotogen

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1152 - Vägglampa

Budhistorik (22 bud)
0
5 400
6161292
3 800
6160080
3 600
6160080
2 600
6158068
2 400

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK: