1771 - Blomkrukor tidigt 1900-tal

781229

BLOMKRUKOR med fat, 12 st, flintgods, mönster i relief, tidigt 1900-tal, höjder upp till 18
cm

Varierande skick, slitage, sprickor, krackeleringar, faten passar mer eller mindre

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården, Diverse

Budhistorik (31 bud)
0
2 800
6163894
2 800
6162581
2 600
6162569
2 400
6162578

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: