1149 - Vattenkannor i metall

781203

VATTENKANNOR, 5 st, mässing, koppar, zinkplåt, 1900-tal, höjder upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon buckla

Diverse, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1149 - Vattenkannor i metall

Budhistorik (33 bud)
0
7 200
6160702
4 800
6160577
4 600
6159686
4 400
6160576
4 200

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK: