1148 - Vattenkannor tidigt 1900-tal

781200

VATTENKANNOR, 5 st, flintgods och förnicklad mässing, tidigt 1900-tal, höjder ca 24 cm

Bruksspår, krackeleringar, viss missfärgning, någon metalldel saknas

Diverse, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

Budhistorik (21 bud)
0
3 200
6161686
6161201
2 800
6161201
2 600
6160838
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: