1147 - Korgar

781195

KORGAR, 7 st, olika, mindre modeller, rotting, pil, halm, snöre, plast, skinn,1900-tal

Bruksspår, smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1147 - Korgar

Budhistorik (14 bud)
0
6161342
6161291
1 400
6158212
1 300
6161197
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: