1143 - Sängbord / pottskåp

781172

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny med mässingsdetaljer, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd 78,5, 47,5 x 35,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1143 - Sängbord / pottskåp

Budhistorik (19 bud)
0
6161219
1 900
6158588
1 800
6156521
1 700
6127226
1 600

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK: