1142 - Vilfåtölj 1800-/1900-tal

781169

VILFÅTÖLJ med FOTPALL, stomme i järnsmide, lösa, textilklädda plymåer, ställbar, hjultrissor i mässing,1800-/1900-tal, höjd ca 105, längd ca 150 cm, medföljer 4 kuddar i trädgårdstextil

Bruksslitage, nutida textilklädsel, smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

Budhistorik (20 bud)
0
3 800
6160786
3 800
6155586
3 600
6155246
3 400
6134266
3 200

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK: