1141 - Rakspegel,1800-tal

781165

RAKSPEGEL, nyrokoko, mahogny, träskuren och svarvad, ljushållare av mässing, sent 1800-tal, höjd ca 162 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Speglar

1141 - Rakspegel,1800-tal

Budhistorik (14 bud)
0
2 800
6157382
950
6158537
900
6157382
850
6154704

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: