1140 - Broderat täcke 1800-tal

781163

TÄCKE, siden med rika broderier av blomster, stoppad med vadd, 1800-tal, ca 200 x 160 cm

Slitage, vissa skador

Diverse, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Mattor/Textilier

Budhistorik (14 bud)
0
4 400
6150728
4 200
6105207
6150726
3 800
6105207
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK: