1138 - Vägglampa

781159

VÄGGLAMPA, i form av ängel / putti, gjutgods, lampskärm i glas, 1900-talets första hälft, höjd ca 22 cm

Bruksspår, nagg, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1138 - Vägglampa

Budhistorik (16 bud)
0
6115817
6125840
6115817
950
6125839
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: