1137 - Bidé / pall 1800-tal

781152

BIDÈ, stomme fanerad i mahogny, lock med stoppad textilklädd sits, bärhandtag i förgylld brons, skål i porslin, 1800-talets andra hälft, höjd ca 48, 55 x 36 cm

Bruksslitage, ett dtaghandtag saknas

Diverse, Hem, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Möbler, Möbler

1137 - Bidé / pall 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6161767
6092705

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK: