1136 - Dockhus

781141

DOCKHUS, "Diversehandel", bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 48, 28 x 21 cm, medföljer ca 20 dockhus- och leksaksföremål i varierande skala

Bruksslitage, någon skada kan förekomma

Leksaker, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse, Diverse

1136 - Dockhus

Budhistorik (17 bud)
0
1 400
6124067
6155896
6124067
6097344

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK: