1019 - Stol Lindome

779936

LÄNSTOL, s k Göteborgsstol, betsad mahogny, skinnklädd sits, tillverkad i Lindome, 1800-/1900-tal, höjd ca 87, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, senare kklädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1019 - Stol  Lindome

Budhistorik (16 bud)
0
1 600
6158733
1 300
6161285
6158733
6160409

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: