1014 - Korgar samt väska

779840

KORGAR, 4 st, rotting, halm, skinn, metall, 1800-1900-tal, samt WEEKENDBAG, kelim, skinn, mässing, 1900-/2000-tal

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Vintage Fashion, Vintage Fashion

1014 - Korgar samt väska

Budhistorik (25 bud)
0
6161765
6161673
1 900
6161651
1 800
6161671
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK: