1012 - Järnsängar ca 1900

779832

JÄRNSÄNGAR, 1 par, bemålad metall samt mässing, tidigt 1900-tal, höjd ca 135, 210 x 94, bäddmått 200 x 90 cm

Bruksslitage, senare bemålning, 1 säng saknar hjultrissor (= något lägre), nutida resårbottnar samt täcke i bomull ingår

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1012 - Järnsängar ca 1900

Budhistorik (6 bud)
0
1 300
6159648
600
6157130
550
6157130
450
6159644

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK: