1785 - Spelbord England

779815

SPELBORD, mahogny, sent 1800-tal, England, höjd 76,5/79, 88,5 x 44 - 88,5 cm

Bruksslitage, skador/lagningar, torrsprickor

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gården

1785 - Spelbord England

Budhistorik (17 bud)
0
1 400
6164764
6164696
6164696
6164080
950

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK: