1008 - Soffa 1960-tal

779809

SOFFA, 2-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 170 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1008 - Soffa 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

0
6161687
6159103
6159103
6122728

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK: