1007 - Soffa 1960-tal

779808

SOFFA, 3-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 210 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1007 - Soffa 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
0
1 600
6161022
1 600
6140744
6159106
6140744
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK: