1005 - Jonas Åkesson oljemålning

779716

JONAS ÅKESSON (1879-1970), lantbrukare, signerad och daterad Jonas Åkesson 1919, ca 40 x 47 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (22 bud)
0
2 600
6160508
6158974
1 900
6146305
1 800
6158972
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: