1004 - Klaffbord England

779713

KLAFFBORD, George lll, pembroketyp, med klaffar på långsidorna, fanerat i mahogny, lådor, draghandtag samt benavslutningar i mässing, tidigt 1800-tal, höjd ca 70, 72 x 46 - 86 cm

Bruksslitage, skador/lagningar, torrsprickor

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

1004 - Klaffbord England

Budhistorik (10 bud)
0
6149754
850
6160543
6149754
750
6160506
700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: