999 - Gerhard Karlmark oljemålning

779691

GERHARD KARLMARK (1905-1976), Spanjorska, signerad Karlmark, olja på duk, ca 25 x 20 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (21 bud)
0
6161697
2 400
6161498
6161668
6161498

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: