993 - Bord med lampa

779612

BORD med s k bouillottelampa, mahogny, oval form, trepassfot, lampan i patinerad mässing och bemålat plåt, vinylskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Frankrike, höjd ca 122 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Belysning, Belysning

993 - Bord med lampa

Budhistorik (9 bud)
0
1 900
6160121
950
6160116
900
6160116
850
6160118

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: