989 - Schatull med underrede samt brickbord

779578

SCHATULL och BRICKBORD, schatull med spelmarker, mahogny med mässingsinläggningar, på underrede, höjd ca 49, 33 x 25 cm, litet brickbord, engelsk stil, betsad mahogny, lös bricka, 1900-talets andra hälft, höjd ca 49, 46 x 31 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (36 bud)
0
6 200
6157989
5 200
6159566
5 000
6157989
4 800
6159565
4 600

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK: