983 - Jonas Åkesson skulptur

779513

JONAS ÅKESSON (1879-1970), sittande mansfigur, gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 75 cm

PROVENIENS: Jonas Åkessons ateljé

Slitage, avslag / nagg kan förekomma

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

983 - Jonas Åkesson skulptur

Budhistorik (29 bud)
0
8 200
6143878
5 600
6155873
5 400
6143878
5 200
6155872
5 000

Slutpris SEK:
8 200
846 EUR, 1 010 USD
Utropspris SEK: